Батькам

Шановні батьки! Дякую Вам, що обрали навчання Вашої дитини саме в школі YOULEARN!

Я ціную Ваш час, тому створила список можливих запитань, які у Вас виникнуть. Якщо матимете додаткові питання, прохання чи пропозиції, буду рада відповісти Вам особисто.

Часто задавані питання (FAQ):

Чому школа називається — Школа всебічного розвитку особистості через англійську мову YOULEARN?

YOULEARN – в перекладі “ти вчишся”; всебічного розвитку особистості — бо розвиваючи себе у різних напрямках можна стати успішним та щасливим; через англійську мову — бо, це навик життя, з яким людина почуває себе пораднішою, тому наше завдання полягає у тому, щоб дитина у собі той навик розвинула і використовувала.

Яку обіцянку дає школа YOULEARN?

Ваша дитина стане впевненою та щасливою людиною, яка знає, що коли вона чогось не знає, вона це дізнається і піде далі до цілі та мети. Вона стане тією людиною, яка не боятиметься вчитися та змінюватися. Навчання у школі YOULEARN побудоване таким чином, щоб діти вчилися давати собі раду самі, розглядають різні варіанти, приймають рішення та відповідають за нього, роблять помилки, розуміють, що це є їхні уроки життя. Це не стільки любов до навчання, а як звичка, яка виробляється роками, де формується й конкретний стиль життя. Просто жити і цікавитися тим, чого не знаєш, шоб стати ВСЕБІЧНО РОЗВИНУТОЮ ОСОБИСТІСТЮ!

Яка ціль школи YOULEARN?

Навчитися любити вчитися, бо це і є найважливіший процес цілого життя.

Які цінності школи YOULEARN?

Емоції, які отримують діти під час навчання; саморозвиток та самонавчання; відповідальність; творчість; безпека; довіра; цікавість; повага.

Чому Ви обрали школу YOULEARN?

У школі YOULEARN завжди на першому місці дитина, і те, що їй важливо отримати у навчанні в ній.

Якщо говорити про програму, за якою діти навчаються, то вона постійно змінна та гнучка. Єдине, що залишається незмінним — так це основні книги з граматики. Навчання в нас полягає саме через онлайн ресурси, що і дало поштовх нам переформатуватися з ‘живих’ зустрічей на ‘онлайн’ навчання.

Складаючи програму школи YOULEARN, все попередньо (досвіди, мандрівки, особисте навчання) пропустила через себе, таким чином обираючи та відсіюючи, що потрібно для формування щасливої дитини, а що не є зараз нагальним та необхідним.

Що вивчають у школі YOULEARN?

Все, що є потрібним для теперішнього та майбутнього життя ваших дітей. Теми, які обираються на урок, зазвичай не повторюються і вивчаються одноразово, можуть нашаровуватися від часу до часу чи як змінюється у світі інформація. Ми вивчаємо граматику, письмо, читання, слухання та говоріння через реальні теми, які трапляються у житті. Це — штучний інтелект, інновації, технології, здорове харчування, захист навколишнього середовища, глобальні цілі людства, як стати успішним, для чого вчитися, як можна працювати люблячи свою роботу чи як зробити своє хобі улюбленою справою чи бізнесом, тайм-менеджмент, допомога батькам, емоційний інтелект та багато іншого.

Чому без оцінок важливо вчитися?

Мене саму вони дуже пресували, і якийсь виникав страх, ще до здачі якоїсь теми чи предмету. Тому у своїй роботі та в житті я відмовилася від оцінювання взагалі. Таким чином позбувшись цього нав’язливого стану, що за виконання будь-чого щось має бути. Найважливіша оцінка є та, яку собі даєш сам. Це наші стандарти, принципи, вимоги до себе, самокритика та самодисципліна, які є одні з найважливіших факторів. А потім — все решта. Тільки після них ти можеш від себе щось вимагати.

Чому вчитель Вам не дзвонить?

Вчитель Вам не дзвонить не через те, що йому байдуже, а через те, що результат має бути очевидним, його не потрібно розказувати чи розписувати. Але, якщо ви хочете поспілкуватися про вашу дитину, ви можете написати на Viber/Whatsapp/Messenger або ми можемо домовитися у тих самих додатках про конкретний день та годину стосовно  обговорення успіхів вашої дитини.

  Як відбувається спілкування з дітьми?

У нас з дітьми є свої навчальні групи у Viber/Messenger, що полегшує нам спілкування та економить час. У цих же групах, діти мають слідкувати за нашими новинами чи перенесенням заняття чи години. А також, туди ж надсилається домашнє завдання, на яке батьки завжди можуть глянути (але якщо ви захочете почитати внутрішню переписку чи листування, то тільки з дозволу дітей, так як під час навчання вони можуть бути іншими та мати якісь секрети, поважайте будь ласка це). У школі YOULEARN перш за все на меті відкрити дитину, та допомогти навчитися їй справлятися з труднощами як в навчанні так і в житті.

А якщо діти вчителям будуть розказувати про нашу сім’ю? (від батьків)

Будьте певні, що я ніколи не розпитую про вас у дітей ні за яких обставин, не втручаюся у їхнє виховання та ваше приватне життя. Я поважаю вас і ніколи не знаю дітей по прізвищу (тільки вже за нагальної потреби), так як мене не цікавить, хто і чим займаються їхні батьки. І навіть якщо вони щось і згадали, все забувається автоматично.

Хто я?

Вчитель, не психолог, але будучи вчителем я поєдную у собі і ролі тьютора, порадника, наставника, мотиватора, всіх, кого потребує наш навчальний процес. Сама постійно навчаюся, читаю на різні тематики книги, відвідую семінари, конференції, тренінги, курси, мандрую, тільки для того, щоб допомогти вашим дітям стати кращими. Я можу щось рекомендувати та радити, так як бачу ваших дітей в іншому світлі, тому варто дослухатися, але рішення приймаєте все рівно ви і я його поважаю.

Чому навчання онлайн, а не традиційне в класі, за партою та вчителем?

Тому що світ змінюється і щоденно нам дає нові виклики. Ми маємо радіти тій нагоді, що людство на місці не стоїть, а полегшує та покращує собі життя. Спостерігаючи та вивчаючи інші практики світу, спробувавши на собі, онлайн навчання — найкраще, що можна було створити. Таким чином, діти, які є втомлені після щколи та спорту, не мають разом з батьками витрачати час і сили на доїзд на англійську, а можуть спокійно мати урок вдома, відпочивши, набравшися сил, провівши більше часу з батьками. І нікому не треба бути ‘шумахером’, щоб встигнути туди-сюди, а потім знову назад, і сил вже на іншу працю немає, бо дорога виснажує. Тому для продуктивності та ефективності — це чудова нагода!

Чому навчання в групі, а не індивідуальне?

Тому що все змінюється, і зараз світом керують ідеї та мегамозки, які вміють працювати в команді й доповнювати один одного.

Чи можливе навчання індивідуальне?

Ні.

Дитина займається вже якийсь час, але ще вільно не говорить англійською. Чому?

Бо дитина живе в україномовному середовищі, батьки дитини вдома не спілкуються з нею англійською, тому вона не може практикувати свої вміння та навики. Якщо дитина самостійно підтримуватиме самонавчання та звичайні уроки, то коли буде нагода поспілкуватися з іноземцем чи поїхати закордон, то обов’язково заговорить.

Чому важлива системність?

Для досягнення кращого результату. Якщо дитина несистематично відвідує заняття — хорошого результату й годі очікувати. Кожного уроку ми розглядаємо різні теми, і якщо відвідувати заняття через раз, то на жаль, дитина буде не в темі.

Як допомогти дитині, щоб уроки вдавалися?

Вам не обов’язково вникати чи розумітися на сайтах або програмах з якими ми працюємо, цього достатньо тільки дитині. Важливо нагадати чи запитати: “Тобі вдалося виконати домашнє завдання? Виникали труднощі?” Не ставтеся байдуже. Коли ви зайвий раз запитаєте чи нагадаєте, дитина розумітиме, що вам важливий також її результат. А хочете запитайте: “А про що сьогоднішня стаття чи відео були?” Не обов’язково, що дитина має вам в деталях описати, але побаче, що ви теж цікавитеся її розвитком.

 Чи потрібно з дитиною виконувати домашнє завдання?

НІ! НІКОЛИ! Ви можете допомогти, глянути, підказати, але це є завдання для дитини, а не для вас. Дитина вчиться виконувати свої завдання сама і бачити результат, позитивний чи ні, але це буде її результат. Якщо вона не виконуватиме завдань взагалі ніяких ніколи, то і результату не буде. Тому, будь ласка, перепитуйте та нагадуйте.

Що потрібно дитині для вдалого онлайн-уроку?

Хороша швидкість інтернету, навушники, заряджений комп’ютер, телефон, зошит та ручка.