Мандрівки

Чому вони такі важливі у нашому житті? Коли ми подорожуємо – ми змінюємося, наш світогляд розширюється, ми пізнаємо нове, яке робить відбиток у наших душах теж. Ми трансформуємося з нових знайомств, побаченого, почутого та пережитого. Ми здобуваємо новий, до цього непізнаний досвід. Під час мандрівок у нас є можливість спілкуватися, передавати свої емоції, розповідати про себе, країну, традиції, вподобання, та застосовувати свої навики та вміння, які ми пізнавали впродовж навчання. Ми опиняємося у «живому» середовищі, де починаємо використовувати мову і розуміти наскільки вона є важливою.

Таким чином у мандрівках діти також розумітимуть для чого їм те все, що вони вивчають у школі YOULEARN. Це як для дорослих на питання Навіщо? чи Чому? має бути відповідь чи результат очевидним, так само і дітям його потрібно показувати.

1. Taize, France – християнський табір, де збираються зі всіх куточків світу люди різних віросповідань. «Живе» практикування навиків та вмінь, життя у спільноті, спілкування (англійська, німецька, французька, іспанська мови), знайомства, майстер-класи, лекції, дискусії, представлення країн та багато іншого. Поїздка відбуватиметься 19.07.19-02.08.19  https://www.taize.fr/uk_rubrique1078.html