Проєкти

Готуючи проєкти, ми включаємо всі свої навики та вміння, та здобуваємо нові на практиці. Пробуючи себе у новому амплуа, залежно від теми, ми відкриваємо нове у собі, і пізнаємо себе у новому світлі.

  • Перший проєкт був початий у Львівській загальноосвітній школі-інтернат №2, який триває і дотепер. Я є волонтером і допомагаю дітям отримати у ньому якісну освіту. З 01.09.2016 була створена одна групка бажаючих дітей вивчати англійську мову, а з 01.09.2017 до тієї групки додалася ще одна.
  • Другий проєкт – це залучення дітей різних гімназій та шкіл міста Львова у проведенні уроків ними самими, де вони ділилися своїм досвідом та знаннями, розробивши свої власні уроки, з учнями школи-інтернату. Після проведення таких практичних уроків 12 учнів мали урок просто неба на пікніку.
  • Третій проект – учні-практиканти, які були задіяні у попередньому проєкті та учні школи-інтернату, які розробили власний урок на тему «Захист навколишнього середовища» англійською мовою, провели відкриті уроки у 6-ти парах гімназій та шкіл м.Львова. https://zaxid.net/starshoklasniki_shkoliinternatu_2_stvorili_vlasniy_urok_angliyskoyi_movi_n1435784