Що вчимо

Чи потрібно вашій дитині бути всебічно розвинутій особистості?

Ви готові відкрити для неї незвіданий світ знань?

Чи хотіли б ви, щоб ваша дитина стала успішною?

Питання, які потрібно задати кожному з нас.

Діти не боятимуться робити помилок, бо це найкращі вчителі. Діти вільно виражатимуть свої ідей та втілюватимуть свої проекти.

Кожен з нас є оригіналом і не копією. Тому важливо бути кожного дня кращим від себе самого вчорашнього. Ніколи не порівнюючи себе з іншими, а тільки працювати над самим собою.

Все своє життя я працюю над собою, я люблю робити те, що я роблю. Тому школа YOULEARN і створена для тих, хто цінуватиме ті речі, які робляться для дітей та заради їхнього успішного майбутнього, щоб вони стали особистостями та не такими як всі, щоб вчасно відкрили свої навики та вміння і розвинули їх ще до закінчення школи, щоб піти у дорослий світ вже зі сформованим світоглядом та баченням на життя. Мені важливо, щоб зі мною йшли саме ті люди, які поділяють зі мною мою місію, цінності та світогляд.

Хочете, щоб Ваша дитина стала успішною, гармонійно розвинутою людиною? Дозвольте мені відкрити для неї простір самоосвіти. Отримуючи перші навички самостійного навчання (за моєї кураторської допомоги), дитина набуде такої важливої риси як самостійність. Адже самостійність є підставою для ефективного саморозвитку, вміння вибудовувати власну стратегію, зрештою, мислити глобально.

Школа всебічного розвитку особистості через англійську мову YOULEARN має на меті поєднати та забезпечити дітям якісні, інноваційні методи та підходи, сучасний та передовий матеріал, дітям відкривається світ тих знань, які є не включені у шкільну програму, але є життєво необхідними, діти розвивають свої навики та вміння на практиці. Завдяки цьому дитина росте впевненою у собі, не боїться мати та висловлювати іншу точку зору, не піддається впливу та нав’язуванням, а буде самостійною та сильною особистістю.

Складаючи програму школи YOULEARN, все попередньо (досвіди, мандрівки, особисте навчання) пропустила через себе, таким чином обираючи та відсіюючи, що потрібно для формування щасливої дитини, а що не є зараз нагальним та необхідним. Те, що могло би їх відкрити в раніше їм невідомому чи не знаному.

Як обов’язковими елементами навчання у школі є Мандрівки та Проекти, а також, за згодою дитини — Волонтерство.

У подорожах ми зустрічаємо нових людей, нові культури і це є нагода не тільки практикувати іноземні мови, а й знаходити друзів, обмінюватися культурами, історіями та досвідом. Це збагачує наш внутрішній світ та розширює наш світогляд. Таким чином у мандрівках діти також розумітимуть для чого їм те все, що вони вчать. Це як для дорослих на питання Навіщо? Чи Чому? Має бути відповідь чи результат очевидним.

Особисті проекти — це те, чим дитина цікавиться, самостійно досліджуючи, а згодом представлення напрацювань перед іншими.

Що стосується волонтерської діяльністі, вона відбувається тільки за згодою дитини, де вона може спробувати себе у тій чи іншій сфері. Наприклад, вже було здійснено декілька успішних проектів. 1. Діти інших шкіл проводили свої уроки в інтернаті; 2. Діти інтернату та інших шкіл у парах проводили уроки іншим дітям. 3. Мандрівка у християнський табір Тезе, де волонтерство є масовим. Буде виставлений список волонтерських робіт, які дитина самостійно зможе обирати, та звітувати про хід їх виконання. Можливо дитині буде потрібна і ваша допомога, тому не відмовляйте їй, а підтримайте. Таким чином дитина зможе знайти ще своє покликання у шкільному віці, де згодом спокійно вступатиме на потрібне їй майбутнє навчання, або бачитиме вже себе конкретно чим вона збирається займатися у житті.

Вчитися — це стиль життя, який показує, що є над чим працювати та вдосконалюватися.

Процес самонавчання — це процес вічний, тому якісь терміни тут встановлювати є недоречно, так як на протязі певного часу у нас змінюється думка, погляди, знання, так як кожні 5 років знання “старіють”, і те, що було, до прикладу, ще 1, 2, 3 роки тому актуальним — зараз вже немає ніякого значення. І це нормально, бо ми ростемо, ми стаємо кращі. Тому ми вчимося бути гнучкими до обставин життя, навколишнього середовища, інновацій, технологій, та викликів життя.

Let’s create together open mind people!